rakiety piłki owijki naciągi akcesoria odzież

Nowy squashclub z prezentem dla Prenumeratorów

Nowy squashclub z prezentem dla Prenumeratorów

We wrześniu ukaże się nowe wydanie magazynu squashclub. Znajdziecie w nim zdjęcia, wyniki i relacje turniejowe z nawjażniejszych wydarzeń squashowych roku w Polsce (EICC, IMP, DMP). Tematem numeru jest historia i ekspansja tej dyscypliny (na świecie oraz w Polsce), która trwała od początku minionego wieku, aż po dziś dzień.

Pod lupę bierzemy Pakistan, kolebkę squashowych mistrzów noszących nazwisko znanego wodza Czyngis Chana (Khana), czyli Khanów. Zobaczymy, skąd squash wziął się w Malezji, RPA, Egipcie i innych krajach leżących w orbicie wpływów dawnego imperium brytyjskiego. Spróbujemy dociec, kiedy w Polsce pojawił sie squash?

 

Dla wszystkich nowych prenumeratorów i dla tych, którzy dokonują przedłużenia mamy specjalne nagrody. W prenumeracie  w polu  dodatkowe uwagi należy dodać hasło Dove MEN + CARE.  Każdy prenumerator, który zastosuje się do polecenia, otrzyma od fundatora nagrody jeden prezent z serii Dove MEN + CARE: żel pod prysznic, deodorant, sztyft, kulka, ręcznik.*

http://www.squashclub.co/prenumerata/

Poza tym, w numerze zamieszczono wywiad z Danem Westem, zawodnikiem, który nieźle namiesza w polskim squashu. Zresztą sami się przekonacie. Bardzo cieszymy się, że przybyło nam współpracowników. Zostaliśmy zaszczyceni współpracą z Allistairem McCaw, trenerem mistrzów tenisa i squasha. Już w tym numerze w dziale podstawy przeczytacie jego pierwszy artykuł, wyjaśniający ważność treningu ogólnorozwojowego i fitness w squashu. Skład redakcji zasiliła też  Aleksandra Nowak, serdecznie zapraszamy do współtworzenia squashclubu.


*Konkurs potrwa do wyczerpania zapasów