rakiety piłki owijki naciągi akcesoria odzież

Po raz pierwszy w Polsce! Siatki Pointfore

Po raz pierwszy w Polsce! Siatki Pointfore

Przenośna ściana do gry to znakomite rozwiązanie treningowe dla trenerów, dzieci oraz zawodników na każdym poziomie zaangażowania.  Pozwala na rozwój umiejętności squashowych, tenisowych, celnościowych potrzebnych w grach zespołowych, ogólnorozwojowych oraz wielu innych. Miłośnicy rakiet mogą na niej ćwiczyć poprawny serwis, volleje, slicy, top spiny - wszystkie możliwe zagrania. Piłka odbija się od siatki bardzo realistycznie, w tempie umożliwiającym poprawną technicznie reakcję.


 

Znakomicie sprawdza się za równo rozstawiona na wolnej przestrzeni, jak i na kortach, czy salach gimnastycznych. Umożliwia trening i grę w squasha, czy tenisa w miejscach, w których wcześniej nie było to możliwe. Dzięki tej unikalnej siatce poprawisz technikę oraz urozmaicisz swój trening, bawiąc się przy tym w najlepsze. Pozwól sobie na odrobinę komfortu w żmudnym treningu. Siatki Pointfore to lekki, poręczny i łatwy w rozkładaniu zestaw.  Jego wymiary po złożeniu to 2 x 2 m, znakomicie spradza się w wielu lokalizacjach.

 

 

 

Wytrzymałość w trakcie użytkowania uwarunkowana jest użyciem najwyższej jakości komponentów. Siatki Pointfore sprawdzą się we wszystkich warunkach pogodowych. Są unikalnym zestawem, który pozwoli Ci na wszechstronny rozwój.