rakiety piłki owijki naciągi akcesoria odzież

O marce

Jesteś indywidualistą ? To, czego szukasz to produkty Pointfore, sprawdzona, wysoka jakość, sprzęt dla najbardziej wymagających zawodników.


Pointfore stale kontynuuje pracę nad najwyższą jakością i perfekcją wszystkich swoich produktów. Pointfore jest dynamicznie rozwijającą się marką, do której z biegiem lat przekonują się liczne rzesze klientów. Naszym celem jest zdobycie zaufania ogromnej grupy wielbicieli rakiet, wszelkiego typu: squashowych, tenisowych i badmintonowych.

Nasze rakiety, owijki i inne akcesoria cechuje najwyższa jakość, uzyskany przez uzycie nowoczesnych technologii. Obecnie firma eksportuje towary do ponad 20 różnych krajów na całym świecie.

 

RAKIETY - SUPER CARBON - najnowocześniejsze najbardziej zaawansowane zastosowanie węglowych materiałów w naszych rakietach, stawia nas w rzędzie światowych prekursorów zaangażowania najwyższej technologii w produkcji rakiet. Carbon to bardzo lekki i wytrzymały materiał, został wynaleziony specjalnie dla potrzeb programów kosmicznych. Ten materiał odgrywał w nich istotną rolę ze względu na wyjątkową lekkość i i zdumiewającą wytrzymałość. Nie dziwi, więc fakt, że wykorzystano jego właściwości do wyrobu rakiet. Poza supercarbonem mamy także duży wybór tradycyjnych grafitowych/tytanowych rakiet.

 

NACIĄGI - generują znakomitą siłę, dzięki nowoczesnej konstrukcji przekrojowej zyskują efekt trampoliny, z której wybija się piłka w trakcie uderzenia.

 

OWIJKI PREMIER – maksymalna wentylacja i pochłanianie wilgoci, dzięki perforowanym otworom. Owijki to kluczowy element rakiety. Pointfore posiada pełną ofertę owijek dla zawodników na wszystkich poziomach zaawansowania.